Denisa Velešíková (FMK)

Denisa svou několikaletou činností na UTB výrazně kultivuje studentské prostředí ve Zlíně. Jako členka Studentské unie UTB přímo odpovídala za organizaci projektů jako je Rozsvícení vánočního stromečku UTB 2013, 2014, organizaci Reprezentačního plesu UTB v roce 2015 a dalších kulturních akcí. Kromě běžného členství zastávala v SU UTB také roli tajemnice a poté prezidentky, a tak měla na svých bedrech řízení organizace v době, kdy se SU téměř zdvojnásobila a zároveň si osvojovala projekty celozlínského rozměru jako je například Ples UTB či Majáles UTB. V rámci svého prezidentského mandátu v SU UTB se Denisa například zasloužila o vytvoření microsite Průvodce prváka UTB, organizaci několika nových, a především vzdělávacích, akcí na UTB – ať už je to rekordní počet zajímavých osobností, které přijely do Zlína přednášet, Digitální Garáž ve spolupráci s firmou Google, nebo spolupráci unie na konferenci TEDxZlín. Denisa je senátorkou ve velkém akademickém senátu UTB, pracuje v agentuře, která pořádá kulturní akce a koncerty, a zároveň dokončuje svá magisterská studia na FMK.