Tomáš Zbořil (FAME)

Tomáš, kterému neřekne nikdo jiný jinak než Kenneth, je nedílnou součástí Studentské unie, kde projekt co projekt zachraňuje bez křivého slova krky těm, kterým se něco zkazí. Krom toho, že je na něj vždycky maximální spolehnutí nejen v momentě, kdy všichni ostatní pijí a on zůstává sám se střízlivým pohledem na svět, je to taky hlavně náš skvělý kamarád, který dokáže bez falše do očí říct, co lidi potřebují slyšet. Myslím si, že hromada lidí ani netuší, že mu za něco vděčí, protože se to nedává často najevo. Znám málo tak přímých, uvědomělých a ochotných lidí, jako je Kenneth. Ale k jeho činnosti - krom toho, že se podílí snad na všech projektech Studentské unie, sem tam i nějaký vede, zvládá s přehledem práci tajemníka, což je pro nás smrtelníky dost nepředstavitelná činnost. Ve svém volném čase se navíc věnuje DJingu na profesionální úrovni, spolupracuje s WeRaveYou a profiDJs, díky čemuž se také zúčastnil zřejmě největšího festivalu na světě - Tomorrowlandu. Přes to vše nám vždy zůstává férovým a inteligentním kamarádem, na kterého se můžeme obrátit s jakoukoli více či méně podstatnou věcí. Velké osobnosti nemusí vždy dělat jeden nebo dva velké činy, cesta k velikosti může být postavena z hromady menších skutků.